Hledat

17/12/2020 Spustili jsme nové Internetové bankovnictví

Máme radost, že se nám to podařilo dříve, než jsme avizovali.
Rádi bychom Vás informovali, že se nám podařilo naše nové Internetové bankovnictví (IB) spustit dříve, než jsme avizovali (původní termín 4. 1. 2021). Máme radost, že se do něj můžete přihlásit už nyní a nastavit si ho podle svých potřeb. Věříme, že prodloužený čas souběhu obou IB do 11. 1. 2021 Vám dovolí se s novým prostředím dobře seznámit a otestovat vše potřebné, včetně importních a exportních formátů.

Na co se můžete v novém IB těšit?
 • Přehlednější zobrazení platebních karet s možností on-line změn - aktivace/blokace, změny limitu, správy připojených účtů a zapnutí/vypnutí internetových plateb (v návaznosti na rozsah udělených oprávnění).
 • Vylepšené zobrazení účtu, včetně grafického vyjádření vývoje zůstatku nebo příjmů a výdajů.
 • Snadnější orientace v platebních příkazech, včetně zobrazení počtu plánovaných plateb, počtu rozpracovaných dávek nebo příkazů čekajících na podpis.
 • Komfortnější zobrazení jak výpisů v PDF, tak i datových výpisů pro načtení ekonomickými systémy.
 • Nejlepší dostupné zabezpečení včetně možnosti správy jednotlivých bezpečnostních metod pro přihlašování uživatelů a autorizaci jednotlivých požadavků – autorizační SMS, hardwarový nebo softwarový Token.
 • Chytrý platební formulář - podle prvních zadávaných údajů rozpozná typ příkazu, který chcete zadat, a přizpůsobí tomu zbylá pole k vyplnění.
 • Možnost vytváření a správy jak seznamu bankovních spojení obchodních partnerů, tak klasických šablon platebních příkazů.
 • Rozsáhlejší možnosti tisků a exportů všech dostupných položek - např. seznam příkazů k podpisu, seznam již autorizovaných příkazů, seznam uživatelů, účtů apod.

Nové IB je dostupné jak v českém, tak v anglickém jazyce.


Jak se do nového IB přihlásíte?
 • Na našich webových stránkách kliknete na „Internetové bankovnictví/Multichannel“ a zadáte stejné přihlašovací údaje, které jste používali dosud.
 • Pro autentizaci přihlášení a autorizaci platebních příkazů budete nově využívat buď nový typ Tokenu umožňující čtení Cronto kódů, a to buď jako hardwarové zařízení, které jsme Vám již předali/zaslali, nebo jako aplikaci ve Vašem chytrém telefonu (softwarový Token – PPF banka e-Token). Na našich webových stránkách v sekci Důležité dokumenty/Elektronické bankovnictví a platební karty/Multichannel (nové internetové bankovnictví) najdete pak podrobný návod, jak Token aktivovat. 

Přístup do současného IB Vám ponecháme do 11. ledna 2021
 • Po tuto dobu budete mít k dispozici přístup do obou plně funkčních systémů.
 • Informace k souběhu obou verzí naleznete na našich webových stránkách v sekci Důležité dokumenty/Elektronické bankovnictví a platební karty/Multichannel (nové internetové bankovnictví).

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se prosím na nás kdykoliv obrátit, ať už prostřednictvím Vašeho obchodního poradce, e-mailem na customer.service@ppfbanka.cz nebo telefonicky na (+420) 224 175 901, po-pá 8.00-17.00.  

S přáním hezkého dne
Vaše PPF banka